Na vlastní kůži

Užijte si

Na skleničku přijeďte kdykoliv bez zavolání. Degustaci vám vymyslíme

Možná jedete náhodou kolem a chcete zkusit jen pár vzorků. Nebo máte čas a chcete si sami v klidu projít celé sonberské vinné menu. Obojí je možné kdykoliv v době, kdy máme přímo na Sonberku otevřeno. Můžete se inspirovat degustačním listem, který dostanete u obsluhy, nebo si svoji vinnou cestu naplánovat podle vlastních chutí a užít si přitom výhled na protější Pálavu. Návštěvu jednotlivců není třeba hlásit předem, stejně jako prohlídku veřejně přístupných částí vinařství.

Řízené degustace a prohlídky

Pokud se s námi chcete seznámit blíž a dozvědět se o Sonberku a našem přístupu k tvorbě vína co nejvíc, nejlepší cestou je objednat si degustaci s komentovanou prohlídkou. Oslovíte nás jednoduše přes e-mail sonberk@sonberk.cz, telefonicky na 777 630 434 anebo rezervačním formulářem přímo v našem kalendáři, kde najdete předem vyhrazené termíny označené trojúhelníkem.

Podle vašeho konkrétního přání vás můžeme provést vinohradem, nechat nahlédnout do technologické části a ukážeme vám, proč je na sušení slámové Pálavy důležitá vlnitá střecha. Odsud už je to jen pár kroků k degustačnímu stolu, kde si společně řekněme všechny podrobnosti o jednotlivých vínech a třeba i to, k jakému jídlu se hodí nejvíc a kdo už je v minulosti ocenil doma i v zahraničí.  

Speciálně pro letní měsíce, kdy k nám jezdí nejvíce hostů, jsme předem vyhradili termíny s možností objednat si komentovanou prohlídku. Tyto dny najdete v našem kalendáři označené trojúhelníkem. Vyplněním rezervačního formuláře poptáte pro vaši skupinku konkrétní datum a čas.

Objednávky prohlídek a degustací přijímáme neustále. Oceníme ale, když nám dáte vědět aspoň týden předem. I kvůli zajištění občerstvení. Na Sonberku běžně nevaříme, soustředíme se tady hlavně na víno. Vždycky se tady ale něco malého k snědku najde. Při zajišťování jednotlivých akcí spolupracuje s místními dodavateli, kreativními mladými podniky i restauracemi zaměřenými na vysokou gastronomii. 

*Kapacita pro konání akcí je 70 osob


Otevírací doba

ZIMA / Listopad - Únor

Po - Ne 10:00 - 17:00

LÉTO / Březen - Říjen
Po - Ne 10:00 - 18:00
Pá + So 10:00 - 20:00 (Červen - Září)


Kontakt

Tel: +420 777 630 434
nebo: +420 730 594 570

E-mail: sonberk@sonberk.cz

Řekněte nám vaše jméno a e-mail