Navštivte Sonberk

Kontakt

Sonberk a.s.

Sonberk 393
691 27 Popice
IČ: 60714697
DIČ: CZ60714697


Tel: +420 777 630 434
nebo +420 730 594 570

Pokud nezvedáme, tvoříme víno, anebo obsluhujeme hosty, prosíme o strpení, ozveme se Vám zpět. Děkujeme!

E-mail: sonberk@sonberk.cz


Otevírací doba

Květen
Otevřeno každý den (včetně víkendů) od 10 do 18 hodin.

Těšíme se na vás.


Lidé na Sonberku

Ředitelka obchodu a marketingu

Ing. Dagmar Fialová

Víno patří k lidem a Dáša pro tohle spojení s radostí dělá, co může: komunikuje s našimi klienty, velkoobchody i restauracemi, organizuje nejrůznější akce včetně našeho letního kulturního festivalu, stará se o návštěvy, provází vinařstvím a jezdí za nás po celé republice i za její hranice. Poznáte ji podle širokého úsměvu i nadšeného povídání o víně.  

Vinohradník

Ing. Roman Slouk

Pohled ze sonberské terasy přes úhledné řádky vinohradu je u našich návštěvníků stejně oblíbený jako naše víno. Za ty úhledné řádky vinohradu, jeho zdraví a kvalitu hroznů vděčíme právě Romanovi. Od začátku historie vinařství dohlíží na každý keř a někdy zkouší i nové postupy, aby byly naše hrozny co nejkvalitnější a všechno fungovalo v souladu s přírodou. Roman je jejím velkým milovníkem a všechny její proměny rád zachycuje i z pozice fotografa. Na Instagramu jeho práci poznáte podle #fotilRoman

Sklepmistr, člen Unie enologů

Oldřich Drápal ml.

Sklepmistr vychovaný ve vinařské rodině. Milovník suchých vín a hrdý člen Unie enologů, která se právě suchá vína snaží víc přiblížit lidem. Technologický hračička, jehož baví hledat ten správný poměr chutí a vůní ve vínech, kterými se ale rozhodně nechce podbízet. Kromě vinaře také nadšený včelař, milovník ironie a triček s vtipnými nápisy. 

Sommeliér a obchodník vinařství

David Pavlíček

Znalec vína, který udělá všechno pro to, aby vám pomohl najít přesně to, které hledáte. Nejčastěji ho potkáte na degustacích, nejrůznějších vinných festivalech, nebo na jednáních s restauratéry, kterým doporučuje vína, jež budou nejvíc ladit s jejich jídelními lístky. 

Organizace akcí, komunikace a marketing

Dominika Holešínská

Dominika má na starosti komunikaci, prohlídky a další marketingové aktivity. Je dobrým duchem za všemi akcemi, které na Sonberku organizujeme. Komunikuje s klienty či interprety, stará se o to, aby všechno perfektně fungovalo. Na místě bývá právě většinou ona, kdo má o všem přehled. 

Expedice a fakturace

Silvie Kopecká

Hlavní ekonom

Taťána Slouková

Napište nám

Pro využití rychlého formuláře nám napište váš dotaz. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve. Navštívit nás můžete kdykoliv v otevírací době bez oznámení. Těšíme se na vás.

Řekněte nám vaše jméno a email
Řekněte nám vaše jméno a e-mail