Navštivte Sonberk

Kontakt

Sonberk a.s.

Sonberk 393
691 27 Popice
IČ: 60714697
DIČ: CZ60714697


Tel: +420 777 630 434
nebo +420 730 594 570

Pokud nezvedáme, tvoříme víno, anebo obsluhujeme hosty, prosíme o strpení, ozveme se Vám zpět. Děkujeme!

E-mail: sonberk@sonberk.cz


Otevírací doba

ZIMA / Listopad - Únor

Po - Ne 10:00 - 17:00

LÉTO / Březen - Říjen
Po - Ne 10:00 - 18:00
Pá + So 10:00 - 20:00 (Červen - Září)


Lidé na Sonberku

Vinohradník

Ing. Roman Slouk

Pohled ze sonberské terasy přes úhledné řádky vinohradu je u našich návštěvníků stejně oblíbený jako naše víno. Za ty úhledné řádky vinohradu, jeho zdraví a kvalitu hroznů vděčíme právě Romanovi. Od začátku historie vinařství dohlíží na každý keř a někdy zkouší i nové postupy, aby byly naše hrozny co nejkvalitnější a všechno fungovalo v souladu s přírodou. Roman je jejím velkým milovníkem a všechny její proměny rád zachycuje i z pozice fotografa. Na Instagramu jeho práci poznáte podle #fotilRoman

Sklepmistr, člen Unie enologů

Oldřich Drápal ml.

Sklepmistr vychovaný ve vinařské rodině. Milovník suchých vín a hrdý člen Unie enologů, která se právě suchá vína snaží víc přiblížit lidem. Technologický hračička, jehož baví hledat ten správný poměr chutí a vůní ve vínech, kterými se ale rozhodně nechce podbízet. Kromě vinaře také nadšený včelař, milovník ironie a triček s vtipnými nápisy. 

Sommeliér a obchodník vinařství

David Pavlíček

Znalec vína, který udělá všechno pro to, aby vám pomohl najít přesně to, které hledáte. Nejčastěji ho potkáte na degustacích, nejrůznějších vinných festivalech, nebo na jednáních s restauratéry, kterým doporučuje vína, jež budou nejvíc ladit s jejich jídelními lístky. 

Ředitelka obchodu a marketingu

Dominika Holešínská

Víno patří k lidem a Dominika pro tohle spojení s radostí dělá, co může: komunikuje s našimi klienty, velkoobchody i restauracemi, organizuje nejrůznější akce včetně našeho letního kulturního festivalu, stará se o návštěvy, provází vinařstvím a jezdí za nás po celé republice i za její hranice. Poznáte ji podle širokého úsměvu i nadšeného povídání o víně.  

Expedice a fakturace

Silvie Kopecká

Účetní

Taťána Slouková

Organizace akcí, komunikace a marketing

Jonathan Hladký

Napište nám

Pro využití rychlého formuláře nám napište váš dotaz. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve. Navštívit nás můžete kdykoliv v otevírací době bez oznámení. Těšíme se na vás.

Řekněte nám vaše jméno a email
Řekněte nám vaše jméno a e-mail