Staňte se členem

Klub

Výhody Klubu

10 % sleva na nákup vín

Registrujte se a získejte 10 % slevu na nákup vín v e-shopu i ve vinařství. 

Vidíte historii objednávek a všechny slevy

Pro všechny Vaše další nákupy Vám systém automaticky po přihlášení zobrazí historii objednávek i aktuální výši Vaší slevy.

Neveřejná nabídka vín

Tento výběr speciálek, posledních kusů vyprodaných vín a přednostních rezervací je dostupný výhradně po přihlášení pro registrované členy Sonberského klubu. 

Žádná kartička, poznáme vás

Díky registraci nepotřebujete žádnou kartičku, e-shop Vás identifikuje podle e-mailové adresy a hesla. Při nákupu ve vinařství se stačí obsluze připomenout jménem. 

A jak se dozvíte o slevách a zajímavostech ze Sonberku?

Rádi bychom vám pravidelně zasílali newsletter - informace ze světa vína i našeho vinařství, pozvánky na námi organizované akce a koncerty, i nabídky cenově výhodných limitovaných kolekcí vín (tzv. Šestispřeží).

Newsletter odesíláme prostřednictvím platformy Substack dvakrát měsíčně a všem novým členům doporučujeme po přihlášení se k odběru pro jistotu zkontrolovat také nevyžádanou poštu.

Staňte se členy klubu

Registrujte se a získejte tak 10 % slevu na nákup vín online i ve vinařství. Registrací si zároveň odemykáte přístup do neveřejné sekce našeho e-shopu. Novinky, akce a pozvánky obdržíte jako první v pravidelném newsletteru. Pro všechny Vaše nákupy Vám systém automaticky po přihlášení zobrazí historii objednávek i aktuální výši Vaší slevy. Žádné kartičky, chytáky ani propadající body, jen radost z vína. 

ŘEKNĚTE NÁM VAŠE JMÉNO A E-MAIL

Už jste registrovaní?

PŘIHLASTE SE A VYUŽÍVEJTE VÝHODY
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Zastavte se na skleničku. Těšíme se na vás.

Navštivte nás