Na vlastní kůži

Užijte si

Svatby

Šumění vinohradu a pozadí tvořené lesklou hladinou Nových Mlýnů a majestátní Pálavou tvoří krásnou kulisu všem akcím, ale svatbám tu nejhezčí. Pojďte ji tady mít i vy. Zaručujeme netradiční a přitom nezapomenutelné místo, kam se pak budete ve vzpomínkách rádi vracet vy i vaše rodina a přátelé, kteří se obřadu zúčastní. Bude to navíc místo, ze kterého nebude mít fotky každý. Termíny limitujeme, abychom dali prostor všem možným skupinám lidí, kteří se k nám chtějí podívat.   

Svatby organizujeme za pomoci našich přátel z agentury weWedd. Přímo u nás se může konat nejen obřad, ale také kompletně celý váš velký den. U venkovní svatby, která se zpravidla koná na travnaté ploše u vinohradu, není kapacita hostů omezená. Pro vnitřní posezení a oslavu je nastavená na 50 hostů v hlavní degustační místnosti a 30 ve vedlejší. Využít se dá i terasa, která poslouží jako venkovní taneční parket pod širým nebem. 

Pro plánování svatby je dobré dohodnout si jako první schůzku se svatební koordinátorkou, která vás všemi přípravami povede. Dá vám osvědčené rady a tipy a pomůže nastavit program, počet hostů nebo jejich zasedací pořádek. 


Rezervace termínu

Pro rezervaci svatby nás prosím kontaktujte jedním z následujících způsobů:

Sonberk

E-mail: sonberk@sonberk.cz

Tel: +420 777 630 434
nebo +420 730 594 570

Svatební agentura Wewedd

E-mail: monika@wewedd.cz

Tel: +420 604 828 991

Řekněte nám vaše jméno a e-mail