Vánoční nabídka pro firmy

Firemní víno, které potěší vaše kolegy a obchodní partnery

Odměňte letos všechny, díky kterým se vašemu podnikání daří. V kanceláři, na home office nebo na druhém konci republiky - poděkování v tekuté formě vám pomůžeme nejen vybrat, ale i zabalit a rozeslat.

Nejrychlejší řešení? Rozdejte lahve.

Vyberte si vaše favority z naší aktuální nabídky pro firmy a poptávku nám pošlete přímo z této stránky online formulářem. My vám obratem spočítáme cenu, nastavíme množstevní slevu a domluvíme se s vámi na podrobnostech k odeslání. Všechna vína máme skladem připravená k expedici.

A co pěkné dárkové balení?

Na požádání vám lahve rádi zabalíme jako dárek. Z klasických kartonových a dřevěných obalů vybírejte tady. Na dárkové balení vám rádi natiskneme vaše logo. Anebo letos vsaďte na ekologickou bavlněnou tašku, která může po předání dárku sloužit dál. 

A co firemní logo?

Pokud si lahve s vínem nebudete označovat firemním logem sami po převzetí, rádi to uděláme za vás předem. Dodejte nám vaše firemní samolepky, visačky či dárkové obaly s logem a o víc se nemusíte starat. K ceně vína neplatíte nic navíc.

A když chci grafiku od vás?

Rádi pro vaši firmu připravíme víno s vlastní etiketou, visačkou či jiným reklamním označením. K ceně vína připočteme pouze grafickou přípravu a tisk dle reálných nákladů. Časová náročnost se řídí technickou specifikací a vytížením tiskárny. Nic, co bychom společně nezvládli, pokud se nám ozvete včas.

K dobrému vínu patří i něco navíc…

Květový med od sonberských včel, vinné želé z odrůdy Pálava anebo naše vínovice s ochrannou známkou. Tady najdete přehled všech produktů, které se rodí na Sonberku anebo speciálně pro Sonberk. Společně s vínem vám je rádi zabalíme do pěkné tašky, dárkové krabičky či dřevěné kazety.

 

Co by to bylo za Vánoce bez pořádného večírku…

Víno nejlépe chutná na vinici. Tohoto rčení se držíme od roku 2008, kdy jsme otevřeli první moderní vinařský dům uprostřed vinice v Česku. Přijďte oslavit rok společné práce mezi nás a dopřejte si k sonberskému vínu také dobré jídlo či cimbálku. Zasloužíte si to. 
 

Voucher to jistí

Nejste si jistí? Nevadí. Společně vytvoříme dárkové vouchery na nákup vína a/nebo vinařský zážitek, na který se nezapomíná. 


Vinařství Sonberk

Za pět kliků jste v cílové rovince plné skvělého vína.

Ať je vaše představa konkrétní či mlhavá, zeptat se nic nestojí. 

Jméno
Email
Telefon
Zpráva
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Zastavte se na skleničku. Těšíme se na vás.

Navštivte nás