04.06.2024

Zažijte léto na Sonberku!

Vinařství Sonberk je místem, kde se spojují krásy přírody, vynikající vína a kulturní zážitky. Letní program, který jsme pro vás letos připravili, zahrnuje koncerty, veřejné degustace s prohlídkou vinařství a piknik mezi našimi vinicemi. Ať už jste milovníci vína, hudby nebo jen hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout a načerpat nové síly, na Sonberku vás rádi přivítáme. Přijeďte a zažijte kouzlo léta všemi smysly.

Letní koncerty: hudba mezi vinicemi

Vinařství Sonberk se ve spolupráci s Hudbou na vinicích každé léto proměňuje v unikátní open air scénu, kde se konají letní koncerty. Představte si, jak posloucháte hudbu na pozadí malebné krajiny s výhledem na vinice. Naše vína rozhodně nehrají druhé housle, ale naopak, dokreslují skvělou letní atmosféru, kterou na Sonberku stojí za to zažít.

A jací interpreti se na vás těší?

  • 15. června: 7 pádů Honzy Dědka
  • 5. července: Čechomor a Kandráčovci
  • 6. července: David Koller
  • 19. července: No Name
  • 20. července: Mig 21
  • 26. července: IMT Smile
  • 27. července: Tros Discotequos
  • 2. srpna: Queenie
  • 3. srpna: Jiří Pavlica HRADIŠŤAN & Hana a Petr Ulrychovi JAVORY BEAT

Bližší informace o koncertech a jejich organizaci se dočtete v našem článku Letní koncerty 2024 na Sonberku. Vstupenky zakoupíte jednoduše na xticket.cz nebo přímo u nás na vinotéce.


Veřejné degustace s prohlídkou vinařství: poznejte naše vína a vinařství zblízka

Pro milovníky vína jsme připravili veřejné degustace s prohlídkou našeho vinařství, kde máte možnost seznámit se nejen s naší nabídkou vín, ale také s prostředím, kde pro vás vína vznikají.

Při prohlídce se podíváte do míst, kam se každý jen tak nedostane, popovídáme si spolu o víně, dozvíte se mnoho zajímavých informací o našem vinařství, výrobě vína a v neposlední řadě zažijete degustaci TOP 5 vín. Těšit se můžete na Sauvignon, Riesling, Tramín a … Rezervujte si svůj termín a uvidíte, jaká další skvělá vína na váš čekají.

Jak na to? Z nabízených termínů si na e-shopu vyberete den a čas, který vám vyhovuje, a je to! Celou hodinu pak strávíte s námi. Termíny vypisujeme vždy na 14 dní dopředu. Abychom se vám mohli plně věnovat, je nutná rezervace vstupenek.

Nezapomeňte, že degustace je nejen o chutích a vůních, ale také o příbězích, které se skrývají za každou lahví. Piknik mezi řádky: relaxace a pohoda

Máme letní novinku! Je to piknik mezi řádky. Tento zážitek je ideální pro ty, kteří hledají klid a chtějí strávit den v přírodě. Sonberský piknikový koš je plný lahůdek, které se skvěle hodí k našim vínům.

Těšte se na regionální produkty v podobě výborného trhaného masa, skvělé Rašovské paštiky nebo křupavého řemeslného chleba z Bořetic. Samozřejmostí je láhev vína dle vašeho výběru. Vydejte se tedy do našich vinic a objevte kouzlo pikniku tam, kde se rodí víno.

Piknik je skvělou příležitostí pro romantické chvíle ve dvou, rodinný výlet nebo setkání s přáteli.

Pro tento zážitek je nutná rezervace. Na našem e-shopu si vyberte piknikový koš, který vás zaujal nejvíce. Při koupi je nutné do poznámky zadat den a čas, který se vám z nabízených termínů hodí. A je to!

Pokud vás zajímají další tipy, jak si užít piknik mezi řádky, mrkněte na náš článek, kde najdete všechny důležité informace.


Přejeme vám krásné léto plné slunce, radosti a nezapomenutelných zážitků. Užijte si kouzlo letních koncertů, objevujte nové chutě při degustacích a relaxujte během pikniků mezi vinicemi.

Těšíme se na vaši letní návštěvu!


Další aktuality
27.05.2024

Kouzlo pikniku ve vinici: spojení vína, přírody a pohody

Když se řekne piknik, většina z nás si představí deku rozloženou na trávě, koš plný dobrot a relaxaci v parku nebo na louce. Ale co kdybychom tuto tradiční představu posunuli na jinou úroveň?
Zjistěte více
30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

27. epizodu našeho podcastu jsme věnovali rieslingům. V novém moderátorském složení Libora a Anety jsme vyzpovídali ty nejpovolanější ze Sonbreku. Zajímá vás, proč spojení Sonberk a riesling tak dobře funguje? Poslechněte si aktuální díl. 
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail