30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

Nový díl našeho podcastu Mezi řádky je na světě! Celý je věnovaný naší stěžejní odrůdě - rieslingu a rovnou v novém moderátorském složení. Tentokrát za mikrofon usedl Libor s naší novou kolegyní Anetou Daňkovou.

Povídali si s třemi sonberskými muži, kteří mají k rieslingům rozhodně co říci. S vinohradníkem Romanem Sloukem, sklepmistrem Oldou Drápalem a ředitelem vinařství a sommelierem Davidem Pavlíčkem.

Prozradili nám, jak o odrůdu ryzlink rýnský pečují ve vinohradu, jak je zpracováván ve sklepě a co ve spojení s vínem znamenají petrolejové tóny. Nechybí ani povídání o tom, proč k sobě Sonberk a riesling neodmyslitelně patří. Dozvíte se také, který riesling je jejich nejoblíbenější a jaké úspěchy sklízí na soutěžích.

V neposlední řadě vás pánové pozvou na svátek sonberského rieslingu a to na Rieslingovou noc, která se blíží.

Zkrátka vše, co vás o rieslingu zajímá, se dozvíte při poslechu našeho posledního dílu. Pohodlně se usaďte, otevřete si lahev a přejeme příjemný a ničím nerušený poslech!

Vybrat si můžete z platforem Spotify, Soundtier, Apple podcasty nebo Podcast App


Další aktuality
04.06.2024

Zažijte léto na Sonberku!

Léto je skoro tady a s ním přichází slunce, relaxace a nezapomenutelné zážitky. Pokud hledáte místo, kde byste mohli zažít všechny tyto věci v harmonii s přírodou a výjimečnými víny, jste tu správně. Toto úžasné spojení najdete právě u nás na Sonberku.
Zjistěte více
27.05.2024

Kouzlo pikniku ve vinici: spojení vína, přírody a pohody

Když se řekne piknik, většina z nás si představí deku rozloženou na trávě, koš plný dobrot a relaxaci v parku nebo na louce. Ale co kdybychom tuto tradiční představu posunuli na jinou úroveň?
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail