08.12.2022

Proč by vinaři měli jezdit na punkové festivaly

V novém, již 17. dílu sonberského podcastu Mezi řádky si povídáme se specialistkou na komunikaci Martinou Fojtů o vinařském marketingu.

Už to tak nejspíš bude, že my vinaři rádi mluvíme o svém víně. Ale umíme o něm mluvit tak, aby to mělo hlavu a patu a někdo nás poslouchal? A nejen poslouchal, ale také si naše víno koupil? Dnešní díl podcastu vám možná připomene spíš praktický workshop, než klasický rozhovor. A to díky tomu, že pozvání Mezi řádky přijala Martina Fojtů, která s moravskými vinaři aktivně spolupracuje a kterou znáte i jako spoluzakladatelku tohoto podcastu.

Vystudovaná novinářka, praktikující marketéřka a píáristka, tvůrkyně obsahu, trenérka kurzů komunikačních dovedností a pro letošek také porotkyně v soutěži Vinařství roku odpovídá na dotazy:

Potřebuje víno v Česku reklamu, anebo se prodává samo? Pijou víno lidé nebo cílové skupiny? Lze je najít a kde je hledat? Jak důležitá je na víně etiketa? Potřebuje vinař sociální sítě? A jestli ano, tak na které se zaměřit? A jak s tím vším souvisí Billie Eilish?

To vše zazní v rozhovoru plném praktických tipů a návodů, ale dostaneme se také ke společenským otázkám konzumace vína versus piva a vinné kultuře v Česku jako takové.

Poslouchejte v podcastových aplikacích:

Spotify

Soundtier

Apple Podcasts

Google Podcasts

Další aktuality
10.03.2023

Pálava Noble rot na světové expozici La Cité du Vin

Sonberk slaví světový hattrick! Již potřetí se naše víno dostalo do největší mezinárodní expozice vín na světě, La Cité du Vin v Bordeaux. 
Číst více
08.03.2023

Gala degustace s večeří v pražské Grand Cru

Pozvěte blízkou osobu, vytvořte si rezervaci ve vyhlášené restauraci Grand Cru na 28. března a užijte si příjemný večer.
Zjistěte více
17.02.2023

Co všechno se skrývá za pozicí degustátora

V novém, již 18. dílů sonberského podcastu Mezi řádky si povídáme o bodování vína na soutěžích aneb Kolikátý v pořadí se nalévá první vzorek?
14.02.2023

Hledáme brigádníky 18+

Nabízíme brigádu s tím nejkrásnějším výhledem. Práce na vinotéce, firemních degustacích či letních koncertech. Flexibilní směny, přívětiví kolegové, smysluplná práce, milí zákazníci.
Číst více
24.01.2023

Uvádíme nový Ryzlink rýnský MITRBERK

Jak chutná víno z hroznů naší mladé vinice? 
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail