08.12.2022

Proč by vinaři měli jezdit na punkové festivaly

V novém, již 17. dílu sonberského podcastu Mezi řádky si povídáme se specialistkou na komunikaci Martinou Fojtů o vinařském marketingu.

Už to tak nejspíš bude, že my vinaři rádi mluvíme o svém víně. Ale umíme o něm mluvit tak, aby to mělo hlavu a patu a někdo nás poslouchal? A nejen poslouchal, ale také si naše víno koupil? Dnešní díl podcastu vám možná připomene spíš praktický workshop, než klasický rozhovor. A to díky tomu, že pozvání Mezi řádky přijala Martina Fojtů, která s moravskými vinaři aktivně spolupracuje a kterou znáte i jako spoluzakladatelku tohoto podcastu.

Vystudovaná novinářka, praktikující marketéřka a píáristka, tvůrkyně obsahu, trenérka kurzů komunikačních dovedností a pro letošek také porotkyně v soutěži Vinařství roku odpovídá na dotazy:

Potřebuje víno v Česku reklamu, anebo se prodává samo? Pijou víno lidé nebo cílové skupiny? Lze je najít a kde je hledat? Jak důležitá je na víně etiketa? Potřebuje vinař sociální sítě? A jestli ano, tak na které se zaměřit? A jak s tím vším souvisí Billie Eilish?

To vše zazní v rozhovoru plném praktických tipů a návodů, ale dostaneme se také ke společenským otázkám konzumace vína versus piva a vinné kultuře v Česku jako takové.

Poslouchejte v podcastových aplikacích:

Spotify

Soundtier

Apple Podcasts

Google Podcasts

Další aktuality
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
09.02.2024

Hledáme brigádníky 18+

Nabízíme brigádu s tím nejkrásnějším výhledem. Práce na vinotéce, firemních degustacích či letních koncertech. Flexibilní směny, přívětiví kolegové, smysluplná práce, milí zákazníci.
Číst více
25.01.2024

#25 O tom, jak se přední sommelieři ČR stali členy Sonberku

V novém díle podcastu jsme si povídali s Jakubem Vlčkem a Janem Macalem. Společně se od roku 2024 přidali do našeho sonberského týmu. Poslechněte si milé povídání a poznejte blíže dva obchodníky vinařství.
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail