29.05.2022

Pět let v ředitelské židli: Co se povedlo a co bude dál?

Jaké to je řídit obchod a marketing jednoho z nejznámějších vinařství v republice? V aktuálním - již čtrnáctém - dílu podcastu si povídáme s Dášou Fialovou, která se po pěti letech v čele Sonberku rozhodla kývnout na nové výzvy a posunout se dál.

Jak se Dáša dostala k vínu a na Sonberk? Co se jí za těch pět let povedlo a s čím musela bojovat? Na co ráda vzpomíná a co byla nejhorší stresová situace, kterou na Sonberku zažila? Prozradí nám v rozhovoru s Liborem Böhmem a Dominikou Holešínskou. 

Á propos, Dominika Holešínská po Dáši nepřebírá jen moderování podcastu - od června se s ní budeme setkávat také v pozici nové obchodní & marketingové ředitelky. 

Poslouchejte na platformách SpotifySoundtier

Sonberský podcast Mezi řádky vzniká ve spolupráci s audionakladetelstvím Čti mi


Další aktuality
16.05.2023

O vinařích z VOC Hustopečska s Radkem Sedláčkem

Do jubilejního 20. dílu našeho podcastu přijal pozvání Radek Sedláček z vinařství Sedláček. Kromě toho působí jako člen spolku VOC Hustopečsko, jehož je i Sonberk součástí.

Číst více
02.05.2023

Sonberk slaví 20 let. Buďte u toho!

Oslavte s námi dvacet let všemi smysly!
Číst více
11.04.2023

Jaro v našich vinohradech

Jaro na Sonberku je ve znamení příprav prvních větších akcí, začíná sezóna pro turisty a pro vinohradníky to znamená příchod náročnějšího období. 
Číst více
22.03.2023

O moravských a zahraničních vínech

Vydali jsme 19. díl našeho podcastu Mezi řádky. A s kým si naše Dominika povídala tentokrát? S degustátorem, sommelierem a obchodním ředitelem společnosti BACCHUS Vins & Champagnes, Richardem Süssem.
Číst více
10.03.2023

Pálava Noble rot na světové expozici La Cité du Vin

Sonberk slaví světový hattrick! Již potřetí se naše víno dostalo do největší mezinárodní expozice vín na světě, La Cité du Vin v Bordeaux. 
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail