27.06.2023

O vinařském snu, který se stal skutečností s Dominikou z vinařství Plenér

Austrálie, klokani nebo papoušci ve vinicích, Leonard, kostky. O tom všem si povídali audiotepec Libor a marketingová a obchodní ředitelka Sonberku Dominika s hostkou Dominikou Černohorskou z vinařství Plenér. Přišlo i na velké a aktuální téma ve vinařském světě, a to stromy ve vinicích.


Jaká je Domčina dosavadní profesní cesta v oboru? Co si odnesla ze stáže v Austrálii? Co ji vedlo k založení vlastního vinařství, a jak to hodnotí zpětně? Která práce v Plenéru ji nejvíce naplňuje? A co si můžeme představit pod pojmem low intervention wines? Na tyhle i další otázky najdete odpověď v dnešním milém a inspirativním povídání. 


Spotify

Apple Podcast

Soundtier

Další aktuality
04.06.2024

Zažijte léto na Sonberku!

Léto je skoro tady a s ním přichází slunce, relaxace a nezapomenutelné zážitky. Pokud hledáte místo, kde byste mohli zažít všechny tyto věci v harmonii s přírodou a výjimečnými víny, jste tu správně. Toto úžasné spojení najdete právě u nás na Sonberku.
Zjistěte více
27.05.2024

Kouzlo pikniku ve vinici: spojení vína, přírody a pohody

Když se řekne piknik, většina z nás si představí deku rozloženou na trávě, koš plný dobrot a relaxaci v parku nebo na louce. Ale co kdybychom tuto tradiční představu posunuli na jinou úroveň?
Zjistěte více
30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

27. epizodu našeho podcastu jsme věnovali rieslingům. V novém moderátorském složení Libora a Anety jsme vyzpovídali ty nejpovolanější ze Sonbreku. Zajímá vás, proč spojení Sonberk a riesling tak dobře funguje? Poslechněte si aktuální díl. 
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail