09.02.2024

Hledáme brigádníky 18+

Doplňujeme tým našich usměvavých brigádníků a budeme rádi za šikovné ruce, které nám na Sonberku pomůžou nalévat víno, prodávat lahve, připravit drobné občerstvení, či zajistit obsluhu na firemních akcích, koncertech a svatbách. Termín nástupu a zaškolení dle individuální domluvy.


O čem ta práce zhruba je:

O lidech a o víně. Jako v baru či restauraci, ale s daleko lepším výhledem. Naléváme víno, prodáváme lahve, chystáme drobné občerstvení k vínu. Obsluhujeme na degustacích, firemních akcích, svatbách či koncertech. Zaškolíme a vše o víně rádi naučíme.


Co je dobré mít a znát:

Věk nad 18 let, dobrou náladu a chuť bavit se s lidmi. Nadšení ukázat celému světu, jak je na Moravě krásně a jak dobrá vína tady umíme. Určitě přivítáme alespoň základní znalost angličtiny a smysl pro humor.


Co nabízíme?

Smysluplnou brigádu na DPP nebo IČO s pravidelným výplatním termínem jednou měsíčně. Možnost flexibilně si volit směny nebo typ výpomoci - třeba vinotéka, koncert, svatba. K tomu tým skvělých kolegů, zákazníci z celého Česka i ze světa a dobrá zábava kolem vína. 


Kde se přihlásit anebo získat víc informací:

sonberk@sonberk.cz

777 630 434


Další aktuality
27.05.2024

Kouzlo pikniku ve vinici: spojení vína, přírody a pohody

Když se řekne piknik, většina z nás si představí deku rozloženou na trávě, koš plný dobrot a relaxaci v parku nebo na louce. Ale co kdybychom tuto tradiční představu posunuli na jinou úroveň?
Zjistěte více
30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

27. epizodu našeho podcastu jsme věnovali rieslingům. V novém moderátorském složení Libora a Anety jsme vyzpovídali ty nejpovolanější ze Sonbreku. Zajímá vás, proč spojení Sonberk a riesling tak dobře funguje? Poslechněte si aktuální díl. 
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail