21.04.2022

Hledáme brigádníky 18+

Doplňujeme tým našich usměvavých brigádníků a budeme rádi za šikovné ruce, které nám na Sonberku pomůžou nalévat víno, prodávat lahve, připravit drobné občerstvení, či zajistit obsluhu na firemních akcích, koncertech a svatbách. Termín nástupu a zaškolení dle individuální domluvy.


O čem ta práce zhruba je:

O lidech a o víně. Jako v baru či restauraci, ale s daleko lepším výhledem. Naléváme víno, prodáváme lahve, chystáme drobné občerstvení k vínu. Obsluhujeme na degustacích, firemních akcích, svatbách či koncertech. Zaškolíme a vše o víně rádi naučíme.


Co je dobré mít a znát:

Věk nad 18 let, dobrou náladu a chuť bavit se s lidmi. Nadšení ukázat celému světu, jak je na Moravě krásně a jak dobrá vína tady umíme. Určitě přivítáme alespoň základní znalost angličtiny a smysl pro humor.


Co nabízíme?

Smysluplnou brigádu na DPP nebo IČO s pravidelným výplatním termínem jednou měsíčně. Možnost flexibilně si volit směny nebo typ výpomoci - třeba vinotéka, koncert, svatba. K tomu tým skvělých kolegů, zákazníci z celého Česka i ze světa a dobrá zábava kolem vína. 


Kde se přihlásit anebo získat víc informací:

sonberk@sonberk.cz

777 630 434


Další aktuality
27.06.2022

První červencový víkend přinese divadelní premiéru, koncert Anny K. a brunch s foodtruckem

Plánujete prodloužený prázdninový víkend na Moravě? Zde jsou naše tipy.
Číst více
15.06.2022

Londýnský Decanter ocenil celou škálu Rieslingů a Pálav

Červen je medailový a my si to užíváme. Celkem šest našich vín bylo oceněno na největší světové soutěži Decanter World Wine Awards.
Číst více
05.06.2022

Riesling VOC 2020 veze zlato z Concours Mondial de Bruxelles

Česká republika je nejúspěšnější vinařská krajina střední Evropy v soutěži
Číst více
29.05.2022

Pět let v ředitelské židli: Co se povedlo a co bude dál?

V novém dílu podcastu se loučíme s Dášou Fialovou, která vzpomíná na pětiletku plnou skvělého vína, úžasných lidí, nezapomenutelných koncertů - a prozrazuje svoje plány do budoucna.
Číst více
20.05.2022

Nový díl podcastu Mezi řádky: O cestách za vínem

S uznávaným gastronomickým průvodcem Janem Valentou z Taste of Prague si povídáme o výletech za vínem a jídlem a také o tom, jak chutná Morava cizincům.
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail