06.10.2023

#23 O dvacátém výročí Sonberku se sommeliérem Davidem Pavlíčkem

Po delší době konečně opět uslyšíte zástupce z našeho vinařství. A není to nikdo jiný než David Pavlíček, který působí jako vrchní sommelier a obchodní zástupce. Čím jsou specifická sonberská vína? Jak vnímal Sonberk, když začínal s vinařstvím spolupracovat, a jak nyní? Jak vypadá jeho náplň práce, a proč musí dávat pozor, co při degustacích říká lidem? Co považuje za „své dítě“, jaký je jeho názor na polosladké víno, a jak se liší viniční trať Mitrberk od té sonberské? Na tyhle všechny otázky najdete odpověď v novém dílu podcastu.

Velkým tématem ovšem bylo i 20. výročí vinařství, jehož oslavy započaly už v červnu letošního roku. David tak společně s obchodní a marketingovou ředitelkou Dominikou shrnují všechny překvapení a události, které si v rámci druhých kulatin Sonberku připravili. Některé již znáte, jako třeba první sonberský sekt, který zaznamenal obrovský úspěch a vyprodal se během několika dní. V podcastu se ale dozvíte o místech, kde jej stále můžete ochutnat.
V neposlední řadě všechny zveme na galadegustaci Sonberku v rámci 20. výročí, která proběhne ve středu 11. 10. v Praze a v úterý 17. 10. v Brně. Vstupenky a bližší informace najdete na našem e-shopu a všichni jste srdečně zváni.

Spotify
Soundtier
Apple podcast
Další aktuality
19.06.2024

Přivítejte léto s naším povedeným letním šestispřežím!

Zažijte nezapomenutelné léto s naší speciální edicí šesti výjimečných vín, kterou jsme pro vás pečlivě vybrali. 
Zjistěte více
04.06.2024

Zažijte léto na Sonberku!

Léto je skoro tady a s ním přichází slunce, relaxace a nezapomenutelné zážitky. Pokud hledáte místo, kde byste mohli zažít všechny tyto věci v harmonii s přírodou a výjimečnými víny, jste tu správně. Toto úžasné spojení najdete právě u nás na Sonberku.
Zjistěte více
27.05.2024

Kouzlo pikniku ve vinici: spojení vína, přírody a pohody

Když se řekne piknik, většina z nás si představí deku rozloženou na trávě, koš plný dobrot a relaxaci v parku nebo na louce. Ale co kdybychom tuto tradiční představu posunuli na jinou úroveň?
Zjistěte více
30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

27. epizodu našeho podcastu jsme věnovali rieslingům. V novém moderátorském složení Libora a Anety jsme vyzpovídali ty nejpovolanější ze Sonbreku. Zajímá vás, proč spojení Sonberk a riesling tak dobře funguje? Poslechněte si aktuální díl. 
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail