06.10.2023

#23 O dvacátém výročí Sonberku se sommeliérem Davidem Pavlíčkem

Po delší době konečně opět uslyšíte zástupce z našeho vinařství. A není to nikdo jiný než David Pavlíček, který působí jako vrchní sommelier a obchodní zástupce. Čím jsou specifická sonberská vína? Jak vnímal Sonberk, když začínal s vinařstvím spolupracovat, a jak nyní? Jak vypadá jeho náplň práce, a proč musí dávat pozor, co při degustacích říká lidem? Co považuje za „své dítě“, jaký je jeho názor na polosladké víno, a jak se liší viniční trať Mitrberk od té sonberské? Na tyhle všechny otázky najdete odpověď v novém dílu podcastu.

Velkým tématem ovšem bylo i 20. výročí vinařství, jehož oslavy započaly už v červnu letošního roku. David tak společně s obchodní a marketingovou ředitelkou Dominikou shrnují všechny překvapení a události, které si v rámci druhých kulatin Sonberku připravili. Některé již znáte, jako třeba první sonberský sekt, který zaznamenal obrovský úspěch a vyprodal se během několika dní. V podcastu se ale dozvíte o místech, kde jej stále můžete ochutnat.
V neposlední řadě všechny zveme na galadegustaci Sonberku v rámci 20. výročí, která proběhne ve středu 11. 10. v Praze a v úterý 17. 10. v Brně. Vstupenky a bližší informace najdete na našem e-shopu a všichni jste srdečně zváni.

Spotify
Soundtier
Apple podcast
Další aktuality
10.02.2024

Zažijte vínomalbu na Sonberku

Hledáte chvilku k zastavení, klid po pracovním týdnu, při které se naučíte něco nového a neotřelého?
Zveme vás na Malbu (s) vínem! 3 hodiny nádherného flow u skleničky vína s talentovanou Ivanou Tesařovou.

Číst více
22.11.2023

Zveme Vás na adventní víkendy

Užijte si předvánoční čas v poklidu na Sonberku
Číst více
13.10.2023

Vinobraní na Sonberku: rok 2023 přinesl nové zkušenosti

Vinohradník Roman Slouk hodnotí letošní kvalitu hroznů roku 2023 na výbornou. Vinobraní šlo letos rychle, trvalo 23 pracovních dní a přineslo nové zkušenosti i výzvy. 
Číst více
15.09.2023

Rieslingy, jaké ještě neznáte - Mitrberk a Ipsus

Čím vyniká Riesling Mitrberk 2022 a Riesling Ipsus 2021, a proč je budete chtít ochutnat? Poznejte dvě další novinky u příležitosti 20. výročí vinařství.
Číst více
31.08.2023

Sonberský sekt k 20. výročí vinařství

Bez sektu se neobejde žádná pořádná oslava, a tak přicházíme s historicky prvním sektem ze Sonberku. Od kdy bude v prodeji a jakou chuť lze očekávat?
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail