06.08.2021

Koncert Monkey Business na Sonberku

Česká hudební pop-funková partička je jedním z úspěšných projektů multiinstrumentalisty a producenta Romana Holého. Od roku 1999 oblažuje svými hudebními výkony a tanečními kreacemi svých populárně úspěšných členů hudebně vyzrálé publikum. Užijte si originální show těchto výjimečně nadaných hudebníků a ponořte se do jejich nápaditého světa zároveň se skvělými víny v objetí kouzelných vinic. Kapacita omezena, lístky ZDE!  

Otevření brány v 18:00.

Start Monkey Business v 20:00.

Organizační pokyny a informace ke koncertu ZDE!


Další události
22.02.2021

Koncert kapely Mirai na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Mirai, česká popová hudební skupina. Vznikla v roce 2014, pochází z Frýdku-Místku. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil.

Více info o události
22.02.2021

Koncert Bratři Ebenové na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Bratři Ebenové, česká hudební skupina, kterou tvoří bratři Kryštof, Marek a David Ebenové.

Více info o události
22.02.2021

Koncert MIG 21 na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Mig 21, česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček, Pavel Hrdlička, Jan Hladík, Tomáš Polák a Adam Stivín.

Více info o události
22.02.2021

Koncert Ewy Farne na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Ewa Farna, česko-polská zpěvačka, působící v oblasti populární a rockové hudby. Za svou kariéru získala řadu českých i polských ocenění.

Více info o události
24.07.2021

Beseda s Jaroslavem Duškem na Sonberku

Stejně jako při předchozích setkáních se můžeme i letos těšit na zajímavé příběhy a kouzlo interpretačního podání jeho výjimečné osobnosti.

Zjistit více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail