30.08.2023

O 2 nových sonberských běžeckých tratích NoMen Run s Květou Látalovou

7 Ryzlink a 10 Pálava - to jsou názvy pro dvě nové běžecké trati kolem Sonberku, kterým dala za vznik naše dlouholetá spolupráce s NonMen Run. Organizátorku tohoto projektu Květu Látalovou jsme vyzpovídali ve 22. díle podcastu Mezi řádky.
Rozpovídala se o závodech ve štafetovém běhu, které každoročně pořádá nebo o významu názvu NoMen Run. Hlavním tématem ovšem byly podrobnosti ohledně dvou nových tratí kolem našeho vinařství, jejichž slavnostní otevření proběhne 16. září v 11:00, kam jste všichni srdečně zváni.
Ať už si vyberete kratší Ryzlink 7,7 km nebo delší variantu Pálavu 10,1 km, nádherný výhled na okolní přírodu se vám neztratí, a to se potom běží samo. Mrkněte se na naši událost na Facebooku, ať vám nic neuteče.
A protože věříme, že sport a víno spolu jdou krásně dohromady, za odměnu zaběhnuté trasy dostanete na naší vinotéce skleničku zdarma.

K poslechu na: 
České podcasty
Soundtier
Spotify
Další aktuality
30.04.2024

#27 Riesling kam se podíváš

27. epizodu našeho podcastu jsme věnovali rieslingům. V novém moderátorském složení Libora a Anety jsme vyzpovídali ty nejpovolanější ze Sonbreku. Zajímá vás, proč spojení Sonberk a riesling tak dobře funguje? Poslechněte si aktuální díl. 
Zjistěte více
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
09.02.2024

Hledáme brigádníky 18+

Nabízíme brigádu s tím nejkrásnějším výhledem. Práce na vinotéce, firemních degustacích či letních koncertech. Flexibilní směny, přívětiví kolegové, smysluplná práce, milí zákazníci.
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail