30.06.2023

Letní koncerty 2023 na Sonberku

Stalo se to u nás na Sonberku milou tradicí, že si letní večery rádi zpestříme živou hudbou v podání těch nejžádanějších českých a slovenských interpretů. Léto 2023 nebude výjimkou a ve spolupráci s projektem Hudba na vinicích nabídneme od července do září večerní koncerty.

Uprostřed vinohradu, pod letním nebem, se skleničkou vína a výhledem na Pálavu zveme vás a vaše blízké užít si víno všemi smysly:

5.7. Jelen 

6.7. Lucie Bílá 

21.7. Vašo Patejdl  

22.7. David Koller 

3.8. Queenie 

4.8. MIG 21 

10.8. Čechomor 

11.8. Tomáš Klus 

1.9. Wohnout

Standardní vstupenky zakoupíte už teď na www.xticket.cz. Pro jednodušší orientaci zadejte do vyhledávání „sonberk“, portál tak vyfiltruje koncerty pořádáne v našem vinařství.

O rezervaci VIP vstupenek* prosíme e-mailem na sonberk@sonberk.cz - s výjimkou koncertů Queenie, Vašo Patejdla a Wohnout, kde VIP zóna nebude. 


Tipy na ubytování a taxi služby najdete na našem webu v sekci Užijte si

ORGANIZAČNÍ POKYNY doplníme těsně před zahájením koncertů, loňské pokyny najdete ZDE.

*VIP vstupenky obsahují vyhrazené sezení na terase vinařství, přístup do budovy vinařství, občerstvení a vinný režim.

Další aktuality
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Na Sonberku začíná nová sezóna s nabitým programem. Srdečně vás zveme vychutnat si pohodu a příjemné (ne)vinné zážitky v jarním čase.
Zjistěte více
09.02.2024

Hledáme brigádníky 18+

Nabízíme brigádu s tím nejkrásnějším výhledem. Práce na vinotéce, firemních degustacích či letních koncertech. Flexibilní směny, přívětiví kolegové, smysluplná práce, milí zákazníci.
Číst více
25.01.2024

#25 O tom, jak se přední sommelieři ČR stali členy Sonberku

V novém díle podcastu jsme si povídali s Jakubem Vlčkem a Janem Macalem. Společně se od roku 2024 přidali do našeho sonberského týmu. Poslechněte si milé povídání a poznejte blíže dva obchodníky vinařství.
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail