20.02.2024

Jarní program na Sonberku

Jaro nám na Sonberku pomalu ale jistě klepe na dveře a my mile rádi otvíráme a pouštíme sluníčko za brány našeho vinařství. S jarním počasím také přichází jarní program, který je letos opravdu lákavý. Naplánovali jsme pro vás a vaše děti mnoho akcí a zážitků a věříme, že si užijeme krásné společné chvíle okořeněné skvělým vínem a dobrou náladou :)


22. – 24.3. Slavnosti mandloní na Sonberku

Ke slavnosti mandloní tradičně patří i oficiální otevření naší terasy a zahájení nové sezóny. Vezměte rodinu, přátele, své čtyřnohé miláčky a přijďte si užít jarní sluníčko, posedět jen tak na dece nebo si užít aktivní odpočinek na procházce sonberskými vinohrady s naším audioprůvodcem.

O jídlo nebude nouze! V sobotu nám přijede připravit dobroty skvělý foodtruck Grill & Chill.

Najdete nás také v Hustopečích na stánku VOC Hustopečsko, kde budou probíhat Slavnosti mandloní a vína.

 Více info: událost na Facebooku.


29.3. – 1.4. Velikonoce na Sonberku

Oslavme spolu Velikonoce! Celý velikonoční víkend na vás čeká jarní příroda, volná degustace a prosluněná terasa s pohodovým posezením.

Velikonoční pondělí bude patřit dětem. Soutěže, tvoření a pomlázka děti zabaví, zatímco vy můžete relaxovat na terase nebo lehátku a vychutnávat si dobroty z naší stálé nabídky.

A pokud by vám třeba vyhládlo, máme řešení! Budeme společně opékat špekáčky.

 Více info: událost na Facebooku.


20.4. Růžový brunch s Kafe a slaninou aneb představení nového ročníku

Tento den se Sonberk zahalí do růžové. Růžové víno, růžová limonáda, prostě růžová kam se podíváš. Tak si nasaďte růžové brýle a přijďte si k nám vychutnat jaro.

Budeme také představovat nový ročník a této milé povinnosti se ujme Jan Macal, náš kolega a sommelier, který se na vás nesmírně těší.

Je libo občerstvení? Odpovídáme samozřejmě! Postará se o něj Kafe a slanina.

Taky se už nemůžete dočkat? :)

Více info: událost na Facebooku.


1.5. První máj na Sonberku

Přijeďte za námi na prvního máje a oslavte s námi lásky čas. Připravili jsme pro vás řízenou májovou degustaci s prohlídkou vinařství. Protože je kapacita na degustaci omezená, doporučujeme nákup vstupenky na našem e-shopu, kde si můžete zvolit preferovaný čas degustace a to ve 13 nebo v 15 hodin. Cena je 350 Kč/osoba.

Po degustaci můžete využít naše relaxační lehátka nebo piknikovou deku a užít si krásné odpoledne se skleničkou v ruce a dech beroucím výhledem.

 Více info: událost na Facebooku.


8.5. Na sonberské terase

Srdečně vás zveme na tradiční akci, kterou pořádáme na naší slunné terase. Tentokrát za námi přijedou a uvaří to nejlepší co umí Blbý vařečky. A bude to pecka!

Z naší stálé nabídky pak můžete využít volnou degustaci, malé občerstvení k vínu a pro děti a řidiče nabízíme hroznový mošt.

Udělejte si na státní svátek pohodu a přijeďte vyvenčit rodinu a ťuknout si s námi dobrým vínem, na oplátku slibujeme, že nebudete litovat. :)

 Více info: událost na Facebooku.


25.5. RIESLINGOVÁ NOC

Kdo miluje Riesling, tento den nesmí na Sonberku chybět. Budeme vám nalévat to nejlepší, co z Rieslingů máme a věříme, že budete nadšení stejně jako my.

Máme pro vás připravenou řízenou degustaci 6 vzorků rieslingové vertikály pod taktovkou Davida Pavlíčka a protože je kapacita omezená, určitě si pořiďte vstupenku na našem e-shopu s předstihem. Cena degustace je 450 Kč/osoba a můžete si zvolit preferovaný čas v 17 nebo v 19 hodin.

Kromě posezení na terase, lenošení na dece nebo v našem lehátku vás čeká i opékání špekáčků.

Brány našeho vinařství pro vás budou otevřeny až do 22 hodin.

Více info: událost na Facebooku

Další aktuality
20.03.2024

Přivítejme PinkGris do naší sonberské rodiny

Poznejte naši růžovou novinku, kterou jsme pro vás připravili v limitované edici a která je tak trochu speciální. V čem? Pojďme to společně odhalit.
Zjistěte více
14.03.2024

#26 Co nás v nejbližší době čeká a nemine

V nejnovějším díle podcastu Mezi řádky si Dominika s Liborem vzali na paškál třaskavé téma spotřební daně, ale nakousli i aktuální jarní program a probrali také pohodovou atmosféru letních koncertů.
Zjistěte více
09.02.2024

Hledáme brigádníky 18+

Nabízíme brigádu s tím nejkrásnějším výhledem. Práce na vinotéce, firemních degustacích či letních koncertech. Flexibilní směny, přívětiví kolegové, smysluplná práce, milí zákazníci.
Číst více
25.01.2024

#25 O tom, jak se přední sommelieři ČR stali členy Sonberku

V novém díle podcastu jsme si povídali s Jakubem Vlčkem a Janem Macalem. Společně se od roku 2024 přidali do našeho sonberského týmu. Poslechněte si milé povídání a poznejte blíže dva obchodníky vinařství.
05.01.2024

#24 O založení Sonberku se spoluzakladatelem Vladimírem Vajdou

První epizoda v novém roce 2024 je opravdu speciální. Spoluzakladatel Sonberku pan Vladimír Vajda se rozpovídal o krásném příběhu našeho vinařství.
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail