17.07.2021

Koncert Anny K. na Sonberku

Ikonická ANNA K. se postaví na pódium prosluněného vinařství v červenci.  Zpěvačka původem z krkonošského Vrchlabí předvádí - navzdory všem svým životním otřesům - excelentní hudební výkony. Potěší vás svými legendárními hity v našem jedinečném zázemí vinařského architektonického skvostu od Josefa Pleskota. Ochutnáte vína, ve kterých je dokonale obtisklý místní terroir i historie, se kterou je tradice výroby sonberských vín svázaná. Kapacita omezena a lístky ZDE!

Otevření brány v 18:00.

Start Anny K. v 20:00.

Organizační pokyny a informace ke koncertům ZDE!

Další události
22.02.2021

Koncert kapely Mirai na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Mirai, česká popová hudební skupina. Vznikla v roce 2014, pochází z Frýdku-Místku. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil.

Více info o události
22.02.2021

Koncert Bratři Ebenové na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Bratři Ebenové, česká hudební skupina, kterou tvoří bratři Kryštof, Marek a David Ebenové.

Více info o události
22.02.2021

Koncert Monkey Business na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Monkey Business, česká hudební skupina hrající pop a funk.

Více info o události
22.02.2021

Koncert MIG 21 na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Mig 21, česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček, Pavel Hrdlička, Jan Hladík, Tomáš Polák a Adam Stivín.

Více info o události
22.02.2021

Koncert Ewy Farne na Sonberku

Projekt ve spolupráci s Hudbou na vinicích. Ewa Farna, česko-polská zpěvačka, působící v oblasti populární a rockové hudby. Za svou kariéru získala řadu českých i polských ocenění.

Více info o události
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail