15.06.2021

Jóga, zpěv nebo pétanque. Vyberte si u nás, co vám dělá radost

Že jsme vinařství, které si zakládá na výborném víně, to pořád platí. Už dlouho ale platí i to, že kromě vinných zážitků vám chceme dodávat i spoustu dalších, které se dají s vínem spojovat, a tak jsme tady s letní sérií. Je to pár dní, co se k nám sjela skupina jogínek, které k nám znovu přijedou 12. července a vy se k nim můžete přidat. Nebo se můžete přihlásit na Zpívání ve vinici a taky nám dát nápad, co dalšího by se na Sonberku mohlo konat.

Aktuální pozvánka se týká hlavně zpívání. V pondělí 21. června, tedy přesně v den letního slunovratu, k nám dorazí hlasová pedagožka, lektorka vědomého dechu a zpěvačka Jana Šelle a povede svoji lekci, kterou nazvala Zpívání na vinici. Hlásit se prostřednictvím facebookové události může kdokoliv, kdo má ke zpěvu aspoň trochu kladný vztah. Naučí se přitom totiž i spoustu dalšího. „Studiu hlasu se věnuji přes 30 let. Po celou tu dobu se snažím obsáhnout a pochopit škálu toho, co všechno lze nalézt v tom světě “za zrcadlem”, kam mě hlasová dispozice vybízí k detektivnímu následování. Projevit se v dechovém cyklu poskytuje tělu i duši neuvěřitelnou oporu a blahodárnou úlevu,“ říká o svém přístupu sama Jana Šelle.

Kdo má dojem, že mu zpěv přece jen nejde nebo opravdu není pro něj (jste si opravdu jistí?), ten se může přihlásit na druhou lekci jógy, kterou u nás Denisa Bastlová povede 12. července. Jen si to představte: dokonalé protažení těla, fajn lidé a k tomu výhled na Pálavu a vinohrady všude okolo. A jestli ani to pro vás není to pravé, máme jinou nabídku: pokud máte nápad na menší sportovní nebo kulturní aktivitu, která by se na Sonberku dala zorganizovat, dejte nám o ní vědět. „Program se snažíme stavět co nejvíc různorodě, ale ani nás nenapadne všechno, takže nám kdokoliv může dát vědět o svém nápadu. Já pořád doufám, že bychom mohli uspořádat i turnaj v pétanque,“ směje se naše Dáša Fialová, která za většinou akcí organizačně stojí.

Tak co, už máte tip? Napište nám o něm na sonberk@sonberk.cz nebo klidně do zpráv na Facebooku.

Další aktuality
04.08.2021

Míříte k nám na koncert? Posíláme bližší informace

Organizační pokyny a informace ke koncertům na Sonberku
Zjistit více
27.07.2021

Dopis od našeho hosta

Originální znění naleznete v anglické verzi našeho blogu. 
Zjistit více
24.07.2021

Dali medaili? Dali. Ocenění přišla ze Španělska, Německa i Velké Británie

Víno si díky nim můžete vybrat podle vkusu světových porotců
Číst více
01.07.2021

Léto oslavíme novým vínem. Je to díky za to, že můžeme být „Pospolu“

Bude vinným průvodcem na každém koncertu festivalu Hudba na vinicích
Číst více
14.06.2021

Máme „šeďák“ na šroubu. Může to být vaše Škola vína

Zapadne do každého piknikového koše a hodí se pro kamarády, kteří si cestu k vínu hledají
Číst více
Co dál?

Přijeďte na skleničku

Chtěli byste toto celé vidět a zažít? Těšíme se na vás na Sonberku.

Navštivte nás
Řekněte nám vaše jméno a e-mail