Košík:

0 ks / 0 Kč

Oslavy a firemní akce

Plánujete večírek?

Sonberk je ideálním místem pro soukromé večírky a oslavy, kdy se snoubí zážitek z unikátního místa a moderní vinařské architektury s chutí vynikajícího vína a vybraných pokrmů.

 

Večírek se soukromým posezením v degustační místnosti obvykle začíná přivítáním na terase, kde nechybí welcome drink a malé sousto. Pokračujeme komentovanou prohlídkou vinařství, ukázkou vinice anebo se soustředíme na konkrétní dotazy k technologii či architektuře dle zájmu hostí. Následně se společnost usadí v degustační místnosti, kde je připravené občerstvení dle výběru - od základního degustačního sousta (chléb, voda, sýr a další naše produkty) přes pohoštění bufetovou formou (studené, teplé, kombinace) až po možnost servírovaného několikachodového menu z dílny našich stálých dodavatelů.

 

Řízenou degustaci a následující volnou  zábavu je možné doplnit hudební produkcí anebo tanečním vystoupením, případně slepou degustací a  různými soutěžemi pro hosty.

 

Pro zajištění večírku nás prosím kontaktujte emailem anebo telefonicky alespoň s týdením předstihem, společně domluvíme program a potřebné detaily. Některé termíny jsou zadané i rok předem, proto doporučujeme rezervaci vybraného termínu s dostatečným předstihem.

 

Virtuální prohlídku části našich prostor najdete na Google Maps - stačí kliknout zde.

Rezervace


Pro rezervaci degustačního večírku nás prosím kontaktujte jedním z následujících způsobů: