Košík:

0 ks / 0 Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu Sonberk.cz

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.sonberk.cz a vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (SONBERK, a.s., Sonberk 393/1, 691 27 Popice IČO: 60714697, DIČ: CZ 60714697 ) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu a řídí se právním řádem České republiky.


Objednání zboží


Ceny


Dodací podmínky


Způsoby dodání zboží

V rámci České republiky a na Slovensko probíhá doručení přes zásilkovou službu Toptrans na kupujícím uvedenou adresu, přepravné hradí kupující.

Ceny dopravy pro Českou republiku:

 

 

Doprava do zahraničí:

 

Platební podmínky

Platbu za zboží je možno provést:


Odstoupení od smlouvy

Storno objednávky ze strany kupujícího

    1. Odešlete informaci o vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) na email sonberk@sonberk.cz Uveďte číslo Vašeho účtu, kam Vám mají být poslány peníze.
    2. Odešlete zboží na naši kontaktní adresu SONBERK, Sonberk 1, 691 27 Popice. Zboží musí být v původním obalu, nesmí jevit známky používání, musí být kompletní a s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

 

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží se již nevyrábí nebo nedodává. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu.

Ochrana osobních údajů

Kupující bere na vědomí, že prodávající zpracovává jeho osobní údaje, a to ve smyslu aplikovatelné právní úpravy. Uvedené zpracování osobních údajů a další nakládání s nimi se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZOOU") a počínaje dnem 25. května 2018 (včetně) přímo aplikovatelným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“).

Zejména za účelem naplnění GDPR prodávající vypracoval dokument označený jako „Zásady ochrany osobních údajů“), ve kterém jsou uvedeny informace o zásadách zpracování a ochrany osobních údajů a dalších zpracovávaných údajů prodávajícím.

V Zásadách ochrany osobních údajů se (mimo jiné) dozvíte:

Pravidla stanovená v Zásadách ochrany osobních údajů se mezi prodávajícím a kupujícím použijí počínaje dnem 25. května 2018 (včetně).

Aktuální znění Zásad ochrany osobních údajů je k dispozici zejména na webu společnosti.

Aktuální znění Zásad ochrany osobních údajů je pro účely vztahu mezi prodávajícím a kupujícím nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.