Košík:

0 ks / 0 Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu Sonberk.cz

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.sonberk.cz a vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (SONBERK, a.s., Sonberk 393/1, 691 27 Popice IČO: 60714697, DIČ: CZ 60714697 ) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu a řídí se právním řádem České republiky.


Objednání zboží


Ceny


Dodací podmínky


Způsoby dodání zboží

V rámci České republiky a na Slovensko probíhá doručení přes zásilkovou službu Toptrans na kupujícím uvedenou adresu, přepravné hradí kupující.

Ceny dopravy pro Českou republiku:

 

 

Doprava do zahraničí:

 

Platební podmínky

Platbu za zboží je možno provést:


Odstoupení od smlouvy

Storno objednávky ze strany kupujícího

    1. Odešlete informaci o vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) na email sonberk@sonberk.cz Uveďte číslo Vašeho účtu, kam Vám mají být poslány peníze.
    2. Odešlete zboží na naši kontaktní adresu SONBERK, Sonberk 1, 691 27 Popice. Zboží musí být v původním obalu, nesmí jevit známky používání, musí být kompletní a s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

 

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží se již nevyrábí nebo nedodává. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu.