Košík:

0 ks / 0 Kč

Klub

Staňte se členy klubu Sonberk 

 

Registrujte se a Vaši první objednávku Vám dopravíme na naše náklady. Pro všechny Vaše další nákupy Vám systém automaticky po přihlášení zobrazí historii objednávek i aktuální výši Vaší slevy. Vaše nákupy v eshopu se automaticky sčítají a při dosažení obratu dle našeho rámce Vám slevu pro nákupy v našem eshopu rádi navýšíme

 

Kromě atraktivního systému klubových slev pro Vás také máme neveřejnou nabídku v sekci vín "KlubVIP". Tento výběr speciálek, posledních kusů vyprodaných vín a přednostních rezervací je dostupný výhradně po přihlášení pro registrované aktivní zákazníky po dosažení první hranice minimálního obratu. 

 

Potvrzení registrace a informační maily potvrzující navýšení slevy pro Vaše zákaznické konto Vám systém zašle automaticky.

 

Navíc bychom Vám rádi jednou měsíčně zasílali newsletter - informace ze světa vína i našeho vinařství, pozvánky na námi organizované akce a koncerty, i nabídky cenově výhodných limitovaných kolekcí vín (tzv. Šestispřeží). Newsletter obvykle odesíláme v termínech 1.1., 2.2., 3.3., 4.4., atd. prostřednictvím platformy MailChimp, proto doporučujeme na začátku pro jistotu zkontrolovat také Vaši nevyžádanou poštu.

 

Díky registraci nepotřebujete žádnou kartičku, eshop Vás identifikuje podle emailové adresy a hesla.