Košík:

0 ks / 0 Kč

Klub

Staňte se členy klubu Sonberk 

 

Registrujte se a Vaši první objednávku Vám dopravíme na naše náklady. Pro všechny Vaše další nákupy Vám systém automaticky po přihlášení zobrazí historii objednávek i aktuální výši Vaší slevy. Vaše nákupy v eshopu se automaticky sčítají a při dosažení obratu dle našeho rámce Vám slevu pro nákupy v našem eshopu rádi navýšíme

 

Kromě atraktivního systému klubových slev pro Vás také máme neveřejnou nabídku v sekci vín "KlubVIP". Tento výběr speciálek, posledních kusů vyprodaných vín a přednostních rezervací je dostupný výhradně po přihlášení pro registrované aktivní zákazníky po dosažení první hranice minimálního obratu. 

 

Potvrzení registrace a informační maily potvrzující navýšení slevy pro Vaše zákaznické konto Vám systém zašle automaticky.

 

Navíc bychom Vám rádi jednou měsíčně zasílali newsletter - informace ze světa vína i našeho vinařství, pozvánky na námi organizované akce a koncerty, i nabídky cenově výhodných limitovaných kolekcí vín (tzv. Šestispřeží). Newsletter obvykle odesíláme začátkem měsíce prostřednictvím platformy MailChimp, proto doporučujeme po přihlášení se k odběru pro jistotu zkontrolovat také Vaši nevyžádanou poštu.

 

Díky registraci nepotřebujete žádnou kartičku, eshop Vás identifikuje podle emailové adresy a hesla.