Košík:

0 ks / 0 Kč

Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby

Objednávky podané přes internetový obchod www.sonberk.cz je možné zaplatit platební kartou anebo bankovním převodem přímo přes webové rozhraní. Alternativně se můžete rozhodnout pro platbu v hotovosti na dobírku přímo kuriérovi zásilkové služby Toptrans, který Vám objednávku bude doručovat.

 

Upozornění: U objednávek placených převodem zasílá systém automatické potvrzení objednávky až po zablokování částky z Vašeho účtu - prodleva může být od několika minut až po tři pracovní dny v závislosti od banky, zejména proběhne-li platba v nepracovní den. Prosíme Vás proto o trpělivost anebo telefonát, přesáhne-li doba čekání tři pracovní dny.


Doprava objednávek v rámci České republiky je realizována dopravní společností Toptrans, která zboží doručí druhý pracovní den od expedice z vinařstvíObjednávky, které obdržíme s platbou do 8.00 ráno, expedujeme ještě v ten den. Objednávky, které obdržíme v průběhu dne expedujeme následující pracovní den, neuvede-li zákazník jiný požadovaný termín expedice. Expediční dny jsou pondělí - čtvrtek. Doručuje se úterý - pátek cca v časovém rozmezí 8.30 - 17.00. Od přepravce předem obdržíte notifikační SMS na mobilní číslo, které jste zadali do objednávky.


Ceny dopravy pro Českou republiku:

 

 

Doprava do zahraničí: